Kjo është receta më e thjeshtë e fërgesës verore, do e pëlqeni të gjithë

Përshëndetje miq🤗Sot kam vendosur të përgatis një recetë shumë të thjeshtë që bëhet gati në 10 minuta , është një fërges verore porvojeni 🤗 —————————-🇦🇱————————————- Kjo është receta më e thjeshtë e fërgesës verore, do e pëlqeni të gjithë

———————————————————————— 🇦🇱 Përbërësit 3 Kokrra Vezë 🥚 Piper i zi 250g Domate 🍅 Vaj ulliri🫒 EN——————*. *—————————– 🇺🇸 Ingredients 3 Egg Grains 🥚 Black Pepper 250g Tomato 🍅. Olive oil🫒 IT———————–*. *————————— 🇮🇹 Ingredienti 3 Uova 🥚 Pepe Nero 250g Pomodoro 🍅 Olio d’oliva🫒 ———————————————————————— Bëjini nder edhe miqve tuaj, ndajeni me ta këtë recetë! Na ndiqni dhe në Facebook https://www.facebook.com/gatimeteshqiperisesemesme/ Instagram

https://instagram.com/gatime.shqiptare2?igshid=1pjtkjmah040v Tiktok

https://vm.tiktok.com/ZMe2YPNeU/

#ferges #receta #gatime

Receta completa en:
Fuente de la receta www.youtube.com