Receta e tavës më të mirë që kam provuar!!🥰💯Me perime të stinës që do tju bëj të lëpini gishtat.😋

Faleminderit qe na ndiqni!😊

Per me shume video abonohuni ne kanalin tone duke bere SUBSCRIBE. Nese ju pelqejne videot tona ju lutem LIKE & SHARE. SUBSCRIBE FOR MORE VIDEOS.

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCZe8RNUiYHcrLYhNLW75Itw?view_as=subscriber Me ndiqni dhe ne INSTAGRAM dhe FACEBOOK.

Instagram

http://www.instagram.com/saraja_kitchen/

Facebook: https://m.facebook.com/sarajakitchen #receta #gatime #shqiptare #tradicionale #kuzhinashqiptare #tradicionale #recetashqip #gatimeshqiptare #cookingrecipes #albanianfood #traditashqipetare

Receta completa en:
Fuente de la receta www.youtube.com